Hakkımızda

Aktepe İç ve Dış Ticaret A.Ş. 2005 yılından bugüne kadar Toshiba Yetkili Servisi ve Satıcı olarak faaliyet gösteren tüzel kişiliğe sahip firmadır.
Kurumsal bağlamda geniş alt yapısı ile birçok konuda hizmet vermektedir.İstanbul şubesi ile de siz değerli    müşterilerimize   hizmet vermenin mutluğuğunu yaşamakatayız.Toshiba Notebook Türkiye Yetkili Servisi ve Toshiba Notebook Türkiye Satış Partneri  olarak kurumsal firmalara yerinde hizmet kalitesini hafızalara kazımış ve 2006 yılından beri her yıl en iyi kurumsal servis hizmet ödülünü almıştır.Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde yapmayı amaç olarak gören bir vizyona sahibiz


TOSHIBA HAKKINDA

140 yıllık yenilik

Toshiba olarak  tamamen farklı bir BT sağlayıcı olmaktan gurur duyuyoruz. 140 yılı aşkın bir süredir, iş dizüstü bilgisayarlarını tasarlamak, mühendislik yapmak ve geliştirmek için 30 yılı aşkın süredir üzerinde derin bir yenilik kültürü inşa ettik.Tasarımdan imalata, şirket içi

Hangzhou'daki Toshiba İnovasyon Merkezi'ni gezin; tüm iş dizüstü bilgisayarlarınızı tamamen kendi bünyesinde tasarlayıp, mühendislik geliştirin ve geliştirin ve sevkediyoruz.


Yenilikte Toshiba


Küresel ulaşımı olan yerel tesisler

İngiltere'de Cambridge, Japonya'da Tokyo ve Çin'de Hangzhou da dahil olmak üzere tüm dünyada Toshiba geliştirme, araştırma ve üretim merkezlerine sahibiz.

Tasarımdan imalata, şirket içi

Hangzhou'daki Toshiba İnovasyon Merkezi'ni gezin; tüm iş dizüstü bilgisayarlarınızı tamamen kendi bünyesinde tasarlayıp, mühendislik geliştirin ve geliştirin ve sevkediyoruz.

HALT testi nasıl çalışır?
İnovasyon Merkezi'ndeki iş yerindeki kaliteye bakın

İş zorluklarını çözmek ve verimliliği arttırmak DNA'mızdadır

1985'ten bu yana, yenilikçi düşünce ve güvenilir ürün geliştirme, verimliliğinizi artırmak için anahtar iş zorluklarını çözdü.